Časté otázky

1. Sú hračky a preliezačky bezpečné?

Áno sú bezpečné z hygienického hľadiska a taktiež sú dostatočne pevné a spĺňajú bezpečnostné normy. Hračky a konštrukcie sú vyrobené v EÚ, sú certifikované a spĺňajú prísne hygienické kritériá a normy. Neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Čo sa týka pevnosti konštrukcie, tak sa nemusíte obávať, konštrukcia bola posúdená staticky a tak isto preverená technickou inšpekciou. Zároveň pripomíname, že pri pobyte v DZP Eiffelko, je pre maximálnu bezpečnosť vašich detí, nutné dodržiavať pravidlá a prevádzkový poriadok DZP Eiffelko.

2. Môžu vchádzať na atrakcie a hracie plochy aj dospelí?

Samozrejme, že dospelé osoby svoje deti na atrakciách sprevádzať môžu, no pozor na maximálnu hmotnosť. Pri niektorých atrakciách je uvedený hmotnostný limit, ktorý je potrebné dodržiavať. Napríklad na LABYRINT môžu vchádzať osoby do 90kilogramov. Nie, nemusíte sa báť, že konštrukcia pri vyššej záťaži spadne, ibaže v niektorých tuneloch, prelezoch či iných prekážkach, ktoré sú navrhnuté pre detskú postavu by ste mohli uviaznuť alebo si spôsobiť odreninu či iné zranenie.

3. Môžem nechať dcére, ktorá chce ísť na LABYRINT náušnice a retiazku?

Náušnice, retiazky, náramky, brošne, prstene, hodinky, šperky a akékoľvek iné ozdoby a cennosti odporúčame nechať doma. Pri zápale hry a zábave sa totiž šperk môže zachytiť na bezpečnostných sieťach a môže spôsobiť poranenie alebo sa stratiť.

4. Nemôžem pustiť svoje dieťa sa hrať bez ponožiek, bosé v kraťasoch?

Nikto by nemal vstupovať na hraciu plochu a atrakcie bosý a to hlavne z hygienických dôvodov. Odporúčajú sa protišmykové ponožky, dlhé nohavice a tričko s dlhým rukávom. Napriek tomu, že konštrukcia je maximálne bezpečná, môže sa stať, že sa deti v zápale hry poškriabu alebo si spôsobia odreninku o stenu, prípadne si pri veľkej rýchlosti na tobogáne popália lakeť, členok či inú odhalenú časť končatín. V prípade núdze je možné zakúpiť si ponožky alebo tričko s dlhým rukávom s logom Eiffelko aj u nás v sortimente darčekových predmetov.

5. Môžem svoje deti nechať v detskom centre a ísť na nákupy?

Žiaľ momentálne to nieje možné, no pracujeme na tom, takže predpokladáme, že v blízkej budúcnosti to bude možné.

6. Zaplatiť 3,50€ za dvojhodinový vstup sa nám zdá veľa, nedávate nejaké zľavy?

Samozrejme, je veľa možností ako získate lacnejší vstup do detského zábavného parku Eiffelko. V prvom rade ponúkame naše VERNOSTNÉ KARTY, ktoré nájdete pri pokladni s ktorými máte každý siedmy vstup zdarma, takže vás jeden dvojhodinový vstup stojí 3,00€. Je možnosť zobrať so sebou viac detí a využiť RODINNÝ VSTUP (cena 8,90€) kde pri 5 deťoch zaplatíte v prepočte na jedno dieťa na dve hodiny len 1,78€! Ďalej máte možnosť si zakúpiť rôzne poukážky alebo 5 a 10 vstupové permanentky. Pri použití napr. 10-vstupovej permanentky je cena za jeden dvojhodinový vstup len 2,49€! Taktiež ponúkame zľavy pre početnejšie skupiny, školy a kolektívy kedy je cena výrazne nižšia.

 

Máte aj Vy nejakú otázku? Napíšte nám, pokúsime sa Vám čo v najkratšom čase odpovedať.
  Otváracie hodiny

  Pondelok: 09:00 – 19:00

  Utorok: 09:00 – 19:00

  Streda: 09:00 – 19:00

  Štvrtok: 09:00 – 19:00

  Piatok: 09:00 – 20:00

  Sobota: 09:00 – 20:00

  Nedeľa: 09:00 – 19:00

  Kontakt

  OC AVENUE, Štefániková 16, Humenné, 066 01

  0944 595 999

  info@eiffelko.sk

  GPS: 48.931986, 21.909052