Atrakcie

V detskom zábavnom parku Eiffelko je celá hracia plocha rozdelená na časti – zóny podľa typu, obtiažnosti a veku detí. Každá hracia zóna či atrakcia je označená tabuľou s názvom, odporúčaným vekom detí, prípadne maximálnou dovolenou kapacitou či nosnosťou. DZP Eiffelko má nasledovné hracie plochy a atrakcie:

VEĽKÝ LABYRINT

s dráhou pre trojkolky a štvorkolky od 4 do 14 rokov

Ide o mohutnú priestorovú konštrukciu patriacu k najväčším na Slovensku. Konštrukcia tvorí dômyselne navrhnutý labyrint s množstvom prekážok, preliezačiek a prekvapení. Sú v nej rafinovane umiestnené a navzájom poprepájané atrakcie a rozmanité prvky. Deti sa zabavia na šmýkačkách, šplhacích vežiach, tuneloch, turniketoch, hojdačkách, mini lanovke, premosteniach ale aj na troch najvyšších atrakciách na Slovensku, ktorými sú suchý tobogán, pavúčia veža a web-deck veža. Zaujímavým prvkom je tiež kanónová aréna ukrytá uprostred labyrintu, kde si deti precvičia svoju presnosť a „mušku“ alebo si z veľkých kociek postavia úkryt pred útočníkmi. Popod mohutnú konštrukciu vedie aj dráha kde si deti zajazdia na trojkolkách a štvorkolkách. Deti sa môžu porozhliadať z výhliadkovej veže či vyšantiť v loptičkovom bazéne. Konštrukcia je vyrobená v EÚ a spĺňa všetky bezpečnostné a hygienické predpisy a normy. Jednotlivé atrakcie a časti majú potrebné certifikáty čo bolo potvrdené aj príslušným inšpekčným úradom. Vaše deti počas pobytu prežijú neuveriteľný zážitok pri ktorom si nenútene zašportujú, precvičia svoju bystrosť, obratnosť a otestujú svoje zmysly.

 

BABY KÚTIK

0-3 roky

Pre najmenších sme pripravili mini baby kútik, kde sa detičky zahrajú s kreatívnymi hračkami, okúpu v loptičkovom bazéniku, vylepšia jemnú motoriku a myseľ na zaujímavých playpaneloch alebo sa ukryjú v lesnom domčeku. Celý mini baby kútik je kvôli maximálnej bezpečnosti očalúnený a nenáchádzajú sa v ňom ostré hrany. Všetky hračky a zariadenie sú vyrobené z bezpečných a hygienicky nezávadných materiálov, sú certifikované a neobsahujú nebezpečné látky. Detský kútik je pravidelne čistený a dezinfikovaný.

 

TRAMPOLÍNA

od 4 rokov

Pre tých ktorým nestačilo športové vyžitie na labyrinte je pripravená trampolína, kde sa Vaše ratolesti môžu vyskákať dosýtosti.

 

HERŇA

od 10 rokov

Starším deťom je určená hracia plocha s názvom herňa, ktorá je súčasťou kaviarne. Na profesionálnych hracích stoloch si môžu zahrať stolný futbal, stolný tenis a onedlho pribudne aj vzdušný hokej. Rakety a loptičky na stolný tenis Vám zapožičia personál.

 

TVORIVÁ DIELŇA

od 2 rokov

Všetkým vekovým skupinám detí je určená hracia plocha s názvom „tvorivá dielňa“. Nachádza sa medzi baby kútikom a labyrintom. Deti v nej nájdu detské stoličky, stolíky na ktorých si môžu vyfarbiť rôzne omaľovánky alebo zahrať spoločenské hry. Deti si precvičia zručnosť a zapoja fantáziu pri skladaní,tvorení či modelovaní z rôznych materiálov. Taktiež si v tejto časti môžu oddýchnuť v pohodlných detských kresielkach či sedacích vakoch a prečítať knižku. Pre tvorivé deti je tiež k dispozícii veľké lego, kocky a stavebnice, kuchynka či kriedová tabuľa. Na veľkej mape sveta si hlavičky potrápia malí cestovatelia, naučia sa rozpoznávať kontinenty, krajiny, ich symboly či vlajky.

 

…ak si predsa len u nás Vaše ratolesti stále nevybrali, môžeme im ponúknuť rôzne stolové spoločenské hry, karty, šachy alebo si môžu zatancovať pri videoaplikácii x-boxu Dance Academy. Na požiadanie pustíme DVD rozprávku alebo rozprávkový televízny kanál či zábavný program podľa želania. Pustíme Vašu obľúbenú hudbu či hudobný program. Náš zábavný park sa bude snažiť pripravovať pre Vaše deti stále nové zaujímavé atrakcie a programy pretože spokojnosť a radosť usmiatych detí je našim hlavným cieľom 🙂

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:00 – 19:00

Utorok: 09:00 – 19:00

Streda: 09:00 – 19:00

Štvrtok: 09:00 – 19:00

Piatok: 09:00 – 20:00

Sobota: 09:00 – 20:00

Nedeľa: 09:00 – 19:00

Kontakt

OC AVENUE, Štefániková 16, Humenné, 066 01

0944 595 999

info@eiffelko.sk

GPS: 48.931986, 21.909052